O firmie

1


Grand SLM sp. z o.o. prowadzi działalność od 2001 roku.  Wraz z rozwojem i rozszerzeniem działalności powstała nowa spółka Grand Spedycja Logistyka Międzynarodowa. Nadrzędnym celem firmy GRAND jest profesjonalna, wysoka jakość świadczenia usług z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego.W zakresie transportu drogowego i spedycji obsługujemy wszystkie kierunki europejskie.Posiadamy własną flotę samochodów o pojemności  100 m3 i ładowności do 24t, oraz busy. Zadowolenie klienta jest dla nas piorytetem na każdym etapie realizacji usługi transportowo-logistycznej. Głównym motorem napedzajacym nas do pracy jest satysfakcja   klienta z wyboru jaki dokonał powierzając transport swoich dóbr firmie Grand.  Rekomendacja naszej firmy innym kontrahentom jest dowodem profesjonalnego podejścia firmy do wykonywania usług  logistycznej na każdym etapie jej realizowania.

„Firma Grand – to ludzie. Najmocniejsze narzędzie naszej firmy: kadra pracowników składająca się ze specjalistów z branży TSL. Robimy wszystko , by każdy klient powierzając nam swój towar, miał pewność, że transport będzie  wykonany : terminowo, bezpiecznie i za rozsądną cenę.”

Naszym nadrzędnym celem jest najwyższy standard obsługi klienta, oparty na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, zgodny z Systemem Zarządzania Jakości wg Normy ISO 9001:2000.

Dla Państwa jesteśmy wstanie zrealizować zlecenia zarówno całopojazdowe, jak i częściowe.


Grand SLM Sp. z o.o.| ul. Cienista 16d, 80-046 Gdańsk | tel.+48 603 151 283 | e-mail: biuro@grandtransport.pl


Translate »